„Bóg nigdy nie mruga”?

reginaportraitRegina Brett – kobieta mocno doświadczona przez życie. Jako nastolatka miała problemy z alkoholem, jako 21-latka zaszła w ciąże i została samotną matką. Musiała przerwać naukę, studia skończyła gdy jej córka miała 8 lat. Z czterdziestką ma karku poznała mężczyznę swojego życia, kiedy rok później zachorowała na raka, z którym ostatecznie wygrała.

Regina Brett z tego co ją spotkało w życiu wyniosła 50 lekcji, które określiła jednym słowem – DAR, a ten dar przekazuje nam w książce „Bóg nigdy nie mruga” ;). Pewnie wydaje Ci się, że to zbiór ckliwych historyjek. Zdecydowanie tak nie jest!

Myślę, że ta pozycja książkowa jest odpowiednia dla każdego, zarówno dla 15-latka, jak i 60-latka,  wśród 50. wskazówek każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Dla mnie ta książka była swego rodzaju otrząśnięciem. Od autorki można nauczyć fenomenalnego podejścia do życia i popatrzenia na to co nas spotyka z nowej perspektywy, może trochę dziwacznej, nieludzkiej, bo wybiegającej całkiem na innym poziom, ale na pewno pozytywnej. Po lekturze tej książki śmiało mogę powiedzieć, że to co nas spotyka, co po ludzku wydaje się marne i beznadziejne, ma sens.

Nie chcę się rozwodzić więcej nad treścią książki, nie wyjaśnię o co chodzi z tym Bożym mruganiem,  pozostawiam odkrywanie tego skarbu Tobie :).

bog-nigdy-nie-mruga-konkurs

Reklamy