Powiedz mi, co się dzieje?

hurlak„Powiedz mi, co się dzieje?” Na pierwszy rzut oka zwykłe zdanie, którego być może często używasz w życiu. Stawiasz je swoim znajomym, kumplom w szkole może rodzicom. Zwykłe zdanie, które w życiu Patrycji Hurlak stało się niezwykłą modlitwą. Jak do tego doszło?

Patrycja Hurlak jest aktorką, na swoim koncie ma już debiut reżyserski. Jest również licencjonowanym sędzią sportów rajdowych oraz kierowcą rajdowym. Ponad dwadzieścia lat zajmowała się czarną magią. Nikt przez ten czas nie powiedział jej, że źle robi. Dowiedziała się, że to jest złe gdy w swoim życiu spotkała Chrystusa.
Magią zaczęła zajmować się jeszcze, jako dziecko mając 6 może 7 lat. Wchodziła w nią bardzo powoli zaczynając na pozór od niewinnych rzeczy amuletów, horoskopów, pisemek dla dziewczyn, które uczą czarować. Do jej domu trafiła również książka, która jest swojego rodzaju podręcznikiem do czarnej magii. Mimo tego, że mama Patrycji tą książkę wielokrotnie wyrzucała z domu ona zawsze do niej wracała. Najczęściej w momentach kryzysowych. Zaczęło się od bardzo drobnych klątw. Z biegiem czasu nie zdając sobie sprawy z tego, że to jest realne zagrożenie Patrycja zaczęła rzucać „duże klątwy”, które uderzały w konkretne osoby, ale też w nią samą. Jej każde marzenie było spełnione, miała to, co chciała kariera aktorska, reżyser filmu, konkretny mężczyzna w jej życiu, ale mimo tego nie była szczęśliwa. Jak sama wyznaje zaczęła się zastanawiać, co jest grane, że nie jest szczęśliwa? Zaczęła się modlić tą nietypową modlitwą, która zawiera się w jednym zdaniu „Powiedz mi, co się dzieje?”. Modliła się swoimi słowami „Powiedz mi, co się dzieje?”. Pozwoliła się prowadzić Chrystusowi, Który cały czas był obok niej i czekał aż zaprosi Go do swojego życia. Trafiła do księdza egzorcysty. Chrystus poprowadził Patrycję Hurlak ku wolności. Jak sama mówi dziś ma pokój w sercu i nie odda go za nic na świecie, bo nie ma nic piękniejszego.

Nieważne, czym się zajmujesz, czy chodzisz jeszcze do gimnazjum, czy studiujesz już na wymarzonej uczelni. Nieważne, czym się interesujesz, jakie masz marzenia, zachęcam Cię byś gadał z Chrystusem, byś stawiał Mu pytania. 🙂

Reklamy