“Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki.”

[Post z 22.08.2014]

W kwietniu miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z Anią Golędzinowską – autorką autobiograficznej książki. Ania przeszła przez prawdziwe piekło. W dzieciństwie straciła ojca, jej matka wpadła w depresję, praktycznie wychowała ją ulica. Kradzieże, alkohol, narkotyki… Ucieczką miał być wyjazd do Włoch. Jednak tak pięknie nie było. Obiecywano jej karierę modelki w mediolańskiej agencji mody, a stała się ofiarą organizacji handlującej kobietami. Udało jej się uciec i spełnić swoje marzenia. Zrobiła wielką karierę jako modelka, została gwiazdą włoskiej telewizji. Była narzeczoną kuzyna Berlusconiego. Mimo, że miała aż tyle, nie odnajdywała się w tym świecie. Wstrząsnęła mną opowieść, gdy Ania, wracając do domu, zastaje swojego narzeczonego i jego kumpli wciągających kokę z okładki książki o Janie Pawle II. Wtedy do niej dotarło, że coś jest nie tak. Bardzo szokujące, ale prawdziwe.
Ocalona z piekła
Po jakimś czasie, z pomocą innych dobrych ludzi, rzuciła wszystko, sławę, pieniądze, narzeczonego i wyjechała do Medjugorie. Zrobiła to z niechęcią, ale jednak nie żałowała. Zamieszkała tam ze wspólnotą “Oaza pokoju”. Gromadziła ona osoby, które nie miały łatwego życia. Dzieliły się one swoim nawróceniem z pielgrzymami w Medjugorie. Jak sama wyznaje, odnalazła tam spokój, poznała swoje miejsce w świecie i wielką miłość płynącą od Jezusa Chrystusa. W marcu 2014 wyszła za mąż. Obecnie mieszka we Włoszech, ale zawsze chętnie odpowiada na zaproszenia osób, którzy chcą zainicjować spotkanie z jej osobą.
Zachęcam i Ciebie, by sięgnąć do książki “Ocalona z piekła”, na pewno nie przechodzi się obok niej obojętnie. Polecam każdemu, kto szuka swego miejsca w świecie i pełni wolności.

Zachęcamy Was także, aby komentować, to czym się z Wami dzielimy, jeśli macie jakieś uwagi, chętnie wysłuchamy i spróbujemy się poprawić. 😛

Dołączam krótki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=3G_52xJhpcQ

[Agata]

Reklamy